جام جهانی 2018 روسیه

مرحله حذفی جام جهانی 2018 روسیه

دور گروهی پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷
0 - 5
پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - گروه A
استادیوم: لوژنیکی
شهر: مسکو
دور گروهی جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷
1 - 0
جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ - گروه A
استادیوم: یکاترینبورگ
شهر: یکاترینبورگ
دور گروهی جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷
1 - 0
جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ - گروه B
استادیوم: سن پترزبورگ
شهر: سن پترزبورگ
دور گروهی جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷
3 - 3
جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ - گروه B
استادیوم: المپیک فیشت
شهر: سوچی
دور گروهی شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷
1 - 2
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ - گروه C
استادیوم: کازان آرنا
شهر: کازان
دور گروهی شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷
1 - 1
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ - گروه D
استادیوم: اوتکریتیه آرنا
شهر: مسکو
دور گروهی شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷
1 - 0
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ - گروه C
استادیوم: موردوویا آرنا
شهر: سارانسک
دور گروهی شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷
0 - 2
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ - گروه D
استادیوم: کالینیگراد
شهر: کالینیگراد
دور گروهی یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷
1 - 0
یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - گروه E
استادیوم: سامارا آرنا
شهر: سامارا
دور گروهی یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷
1 - 0
یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - گروه F
استادیوم: لوژنیکی
شهر: مسکو
دور گروهی یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷
1 - 1
یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - گروه E
استادیوم: روستوف آرنا
شهر: روستوف
دور گروهی دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
0 - 1
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - گروه F
استادیوم: نیژنی نووگورود
شهر: نیژنی نووگورود
دور گروهی دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
0 - 3
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - گروه G
استادیوم: المپیک فیشت
شهر: سوچی
دور گروهی دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
2 - 1
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - گروه G
استادیوم: ولگوگراد آرنا
شهر: ولگوگراد
دور گروهی سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
2 - 1
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - گروه H
استادیوم: موردوویا آرنا
شهر: سارانسک
دور گروهی سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
2 - 1
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - گروه H
استادیوم: اوتکریتیه آرنا
شهر: مسکو
دور گروهی سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
1 - 3
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - گروه A
استادیوم: سن پترزبورگ
شهر: سن پترزبورگ
دور گروهی چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
0 - 1
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - گروه B
استادیوم: لوژنیکی
شهر: مسکو
دور گروهی چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
0 - 1
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - گروه A
استادیوم: روستوف آرنا
شهر: روستوف
دور گروهی چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
1 - 0
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - گروه B
استادیوم: کازان آرنا
شهر: کازان
دور گروهی پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
1 - 1
پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - گروه C
استادیوم: سامارا آرنا
شهر: سامارا
دور گروهی پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
0 - 1
پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - گروه C
استادیوم: یکاترینبورگ
شهر: یکاترینبورگ
دور گروهی پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
3 - 0
پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - گروه D
استادیوم: نیژنی نووگورود
شهر: نیژنی نووگورود
دور گروهی جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
0 - 2
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - گروه E
استادیوم: سن پترزبورگ
شهر: سن پترزبورگ
دور گروهی جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
0 - 2
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - گروه D
استادیوم: ولگوگراد آرنا
شهر: ولگوگراد
دور گروهی جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
2 - 1
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - گروه E
استادیوم: کالینیگراد
شهر: کالینیگراد
دور گروهی شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
2 - 5
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - گروه G
استادیوم: اوتکریتیه آرنا
شهر: مسکو
دور گروهی شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
2 - 1
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - گروه F
استادیوم: روستوف آرنا
شهر: روستوف
دور گروهی شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
1 - 2
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - گروه F
استادیوم: المپیک فیشت
شهر: سوچی
دور گروهی یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
1 - 6
یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - گروه G
استادیوم: نیژنی نووگورود
شهر: نیژنی نووگورود
دور گروهی یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
2 - 2
یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - گروه H
استادیوم: یکاترینبورگ
شهر: یکاترینبورگ
دور گروهی یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
3 - 0
یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - گروه H
استادیوم: کازان آرنا
شهر: کازان
دور گروهی دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
0 - 3
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - گروه A
استادیوم: سامارا آرنا
شهر: سامارا
دور گروهی دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
1 - 2
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - گروه A
استادیوم: ولگوگراد آرنا
شهر: ولگوگراد
دور گروهی دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
1 - 1
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - گروه B
استادیوم: موردوویا آرنا
شهر: سارانسک
دور گروهی دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
2 - 2
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - گروه B
استادیوم: کالینیگراد
شهر: کالینیگراد
دور گروهی سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷
0 - 0
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - گروه C
استادیوم: لوژنیکی
شهر: مسکو
دور گروهی سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷
2 - 0
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - گروه C
استادیوم: المپیک فیشت
شهر: سوچی
دور گروهی سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷
2 - 1
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - گروه D
استادیوم: سن پترزبورگ
شهر: سن پترزبورگ
دور گروهی سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷
2 - 1
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - گروه D
استادیوم: روستوف آرنا
شهر: روستوف
دور گروهی چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷
0 - 2
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷ - گروه F
استادیوم: کازان آرنا
شهر: کازان
دور گروهی چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷
3 - 0
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷ - گروه F
استادیوم: یکاترینبورگ
شهر: یکاترینبورگ
دور گروهی چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷
2 - 0
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷ - گروه E
استادیوم: اوتکریتیه آرنا
شهر: مسکو
دور گروهی چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷
2 - 2
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷ - گروه E
استادیوم: نیژنی نووگورود
شهر: نیژنی نووگورود
دور گروهی پنج شنبه ۷ تیر ۱۳۹۷
1 - 0
پنج شنبه ۷ تیر ۱۳۹۷ - گروه H
استادیوم: ولگوگراد آرنا
شهر: ولگوگراد
دور گروهی پنج شنبه ۷ تیر ۱۳۹۷
1 - 0
پنج شنبه ۷ تیر ۱۳۹۷ - گروه H
استادیوم: سامارا آرنا
شهر: سامارا
دور گروهی پنج شنبه ۷ تیر ۱۳۹۷
1 - 0
پنج شنبه ۷ تیر ۱۳۹۷ - گروه G
استادیوم: کالینیگراد
شهر: کالینیگراد
دور گروهی پنج شنبه ۷ تیر ۱۳۹۷
2 - 1
پنج شنبه ۷ تیر ۱۳۹۷ - گروه G
استادیوم: موردوویا آرنا
شهر: سارانسک
یک هشتم نهایی شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷
3 - 4
شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷ - یک هشتم نهایی
استادیوم: کازان آرنا
شهر: کازان
یک هشتم نهایی شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷
1 - 2
شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷ - یک هشتم نهایی
استادیوم: المپیک فیشت
شهر: سوچی
یک هشتم نهایی یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷
1 - 1
یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷ - یک هشتم نهایی
استادیوم: لوژنیکی
شهر: مسکو
یک هشتم نهایی یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷
1 - 1
یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷ - یک هشتم نهایی
استادیوم: نیژنی نووگورود
شهر: نیژنی نووگورود
یک هشتم نهایی دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷
0 - 2
دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷ - یک هشتم نهایی
استادیوم: سامارا آرنا
شهر: سامارا
یک هشتم نهایی دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷
2 - 3
دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷ - یک هشتم نهایی
استادیوم: روستوف آرنا
شهر: روستوف
یک هشتم نهایی سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷
0 - 1
سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷ - یک هشتم نهایی
استادیوم: سن پترزبورگ
شهر: سن پترزبورگ
یک هشتم نهایی سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷
1 - 1
سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷ - یک هشتم نهایی
استادیوم: اوتکریتیه آرنا
شهر: مسکو
یک چهارم نهایی جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷
2 - 0
جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷ - یک چهارم نهایی
استادیوم: نیژنی نووگورود
شهر: نیژنی نووگورود
یک چهارم نهایی جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷
2 - 1
جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷ - یک چهارم نهایی
استادیوم: کازان آرنا
شهر: کازان
یک چهارم نهایی شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷
2 - 0
شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷ - یک چهارم نهایی
استادیوم: سامارا آرنا
شهر: سامارا
یک چهارم نهایی شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷
2 - 2
شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷ - یک چهارم نهایی
استادیوم: المپیک فیشت
شهر: سوچی
نیمه نهایی سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷
0 - 1
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷ - نیمه نهایی
استادیوم: سن پترزبورگ
شهر: سن پترزبورگ
نیمه نهایی چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷
1 - 2
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷ - نیمه نهایی
استادیوم: لوژنیکی
شهر: مسکو
رده بندی شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷
0 - 2
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷ - رده بندی
استادیوم: سن پترزبورگ
شهر: سن پترزبورگ
فینال یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷
2 - 4
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - فینال
استادیوم: لوژنیکی
شهر: مسکو
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت خورشیدعصر ارتباطات می باشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد.
Copyright © 2013-18